about-bg

Брокер-А

Брокер-А - це амбітні, прогресивні та цілеспрямовані спеціалісти, які розв'яжуть ваше квартирне питання швидко та з максимальною вигодою!

Отримати безкоштовну консультацію
н е р у х о м і с т ь   в і н н и ц і     н е р у х о м і с т ь   в і н н и ц і    
A

Головні принципи роботи

Якщо ви вирішили працювати з нами або працювати у нас, варто познайомитися з нашими принципами, яких ми притримуємось не тільки у роботі, а й у повсякденні.

 • Не беремо прихованих комісій. Наш клієнт завжди знає, скільки заплатить за ту або іншу послугу. Ніяких плат за перегляди та недомовок щодо фінансової сторони роботи.
 • Працюємо на рекомендації. На 100% викладаємось під час кожної угоди. Бо так приємно бачити щирі емоції радості та подяки в очах людей. До того ж задоволений клієнт гарантія того, що він порекомендує нас своїм друзям та знайомим!
 • Ми співпрацюємо тільки з підписанням ексклюзивної угоди! Це гарантії та захист як для нас, так і для клієнтів.
 • Хто платить - той і замовляє музику. У нас в угоді тільки одна сторона НАША - і це наш клієнт (якщо продаємо - то продавець, якщо допомагаємо купити - покупець).
 • Ні з ким не сваримося і нікого не ображаємо. З цієї причини ми завжди раді усім!
 • Для нас немає нічого не важливого, якщо ми говоримо про роботу! Фото об'єктів - ідеальні. Перемовини та покази - проведені вчасно. Будь-яка сума на користь нашого клієнта - важлива!
 • Розвиток. Всі наші брокери проходять навчання та курси в Академії, де вчаться не тільки продавати, а й спілкуватися з людьми.
 • Ввічливість. Ніколи не ображаємо, а тим паче, не принижуємо колег, що представляють іншу сторону угоди.
 • Законність та професійність - основні складові будь-якої оперції з нерухомістю. Тож, ми маємо у команді висококваліфікованого юриста із великим стажем роботи у галузі продажу нерухомості, послуги якого є БЕЗКОШТОВНИМИ для наших клієнтів!

Олександра Кравчук

Засновниця компанії Брокер-А, автор професійного курсу Академії Брокер-А

Загальний досвід роботи у сфері нерухомості - 7 років. За цей час я встигла заснувати свою компанію, розробити програму навчання для молодих брокерів, почала писати книгу і навіть стала рекордсменкою з кількості продажів за 1 місяць - 16 проданих ексклюзивних об'єктів!

Хтось може подумати, що я вихваляюсь, але це не так. Всі досягнення - це результат щоденної кропіткої і самовідданої роботи у сфері в яку я закохана!

Моя місія - не тільки надавати якісну послугу на ринку нерухомості, а й змінити сам ринок, перевести його у професійну площину. Саме тому, я вимагаю багато від себе та від своїх колег! А ті, хто хоче приєднатись до нашої команди, мають бути готовими постійно навчатись і підвищувати свій рівень професійності.

Наша команда

Алла Кочерга

Алла Кочерга

Професійний юрист у справах нерухомого майна

Знає будь-які закони та нюанси про продаж, оренду та купівлю нерухомості.

Влад Мазур

Брокер

Дуже старанний, швидкий, порядний, добрий брокер, який знайде Вам оренду на будь-який смак. Займається орендою вже три роки і в цій області спеціаліст! Очолює відділ оренди в нашій компанії!

Микола Стеценко

Брокер

Відважний, працьовитий, дуже перспективний брокер, який йде нога в ногу з часом і знає всі новинки на ринку нерухомості!

Татьяна Шишкіна

Брокер

Легка, приємна, дуже швидка, рішуча, універсальний спеціаліст! Вона знайде вихід з будь-якої ситуації!

Вадим Бондар

Брокер

Цілеспрямований спеціаліст, який продає будинки, дуплекси, танхауси, педантичний. Людина яка любить те, чим займається!

Денис Пилипчук

Брокер

Брокер який займається окремими районами. Спеціаліст по новобудовам, інвестиціям. Спокійний, цілеспрямований.

Ольга Шевчук

Ольга Шевчук

Брокер

Спеціалізується на вторинному ринку нерухомості. Талановита та відкрита співробітниця, не боїться складних замовлень. Їй подобається навчатись. Дуже виконавча, добра, завжди готова допомогти. Зорієнтована в роботі на покупця.

Андрій Грабовий

Брокер

Молодий, перспективний, чесний та відкритий! Дуже круто продає новобудову та здає оренду.

Валентина Костенко

Брокер

Професіонал, має добре серце та бажання, силу допомогти будь в якій операції з нерухомості. Також найде Вам кращу квартиру, якщо Ви в пошуках оренди та займеться здачею Вашого житла під ключ

want-to-team-bg

Хочу в команду!

Ми завжди раді бачити у своїй команді однодумців і професіоналів своєї справи! Але відбір до компанії Брокер-А достить жорсткий, бо ми шукаємо найкращих! Перед тим, як почати працювати в команді Брокер-А, всі потенціальні агенти проходять навчання у нашій Академії Брокер-А, де вчать не тільки як продавати нерухомість, а й як працювати з людьми. Ми вважаємо, що брокер - це не просто робота, це покликання, у якому поєдналися любов і повага до людей та підприємницька жилка!

Хочу в Академію Брокер-А

  Отримати безкоштовну консультацію